facebook
Powitanie Koło Naukowe Zarządzania Produkcją i Konsultingu
wraz z Katedrą Zarządzania Produkcją i Logistyki
Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej
ma zaszczyt i honor zaprosić na Jubileuszową
X Konferencję Logistyczną „ Wybrane aspekty współczesnej logistyki”,
która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2014 r.

Komunikaty

Z powodu rosnącej ilości informacji oraz lepszej czytelności, nastąpiła drobna reorganizacja na stronie:

  • Zakładka "Wymogi edytorkie" nosi teraz nazwę "Pliki do pobrania". Znajdują się w niej wymogi edytorskie w języku polskim oraz angielski, szablon prezentacji oraz informacje o dojeździe z dworca Łódź Kaliska do miejsca konferencji.
  • Zakładka "Noclegi" nosi teraz nazwę "Informacje dla przyjezdnych". Znajdują się w niej informacje przydatne dla osób z poza Łodzi, np. hotele, taksówki, linki do trasy dojazdu.
  • W zakładce "Miejsce konferencji" oraz "Informacje dla przyjezdnych" zostały zamieszczone Mapy Google©, dzięki którym osobom z poza Łodzi łatwiej będzie odnaleźć drogę do miejsca konferencji. Dla ułatwienia na mapach zostały zaznaczone najważniejsze miejsca oraz drogi pomiędzy nimi.

W zakładce "Plan konferencji" został dodany harmonogram konfrencji.

Specjalne wystąpienia
Miło nam poinformować, że firma JTI Polska Sp. z o. o. została Sponsorem X Konferencji Logistycznej. Przedstawiciele fabryki zlokalizowanej w Gostkowie Starym przedstawią uczestnikom Konferencji nowatorskie rozwiązania w zakresie magazynowania wyrobów tytoniowych, także stworzone przez stażystów. Drugiego dnia Konferencji zapraszamy na wizytę w zakładzie produkcyjnym JTI Polska. Informacje na temat zapisów pojawią się wkrótce.
Mamy przyjemność ogłosić, iż na konferencji wystąpi przedstawiciel akcji "Tiry na tory", którego tematem będzie "Co blokuje przeniesienie towarów na kolej w Polsce?". Uczestnicy Konferencji otrzymają również egzemplarz folderu kampanii "Tiry na tory".
Oferta specjalna
Specjalnie dla gości konferencji, firma "Taxi Dwa Dwa" przygotowała 10% zniżkę na przejazdy taksówkami w dniach 20-21.05.2014r.
Również firma "Boutique Hostel" przygotowała specjalną ofertę dla gości konferencji.
W obu przypadkach wystarczy podać hasło "konferencja logistyczna".
Tak to było wcześniej

VIII Konferencja LogistycznaChcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ


IX Konferencja LogistycznaChcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ

Patronat honorowySPONSORZY